Dymo S0722410 compatible labels, 89mm x 36mm, 260 etiketten, blanco, permanent (transparant)
Prijs vanaf:
€ 6,05 Per stukExcl. BTW
-
✅ Niet goed, geld terug
-
✅ Productie in Nederland
-
✅ Op rekening bestellen is mogelijk
- ✅ Vandaag besteld, de volgende werkdag geleverd.
Meer informatie
Eén van onze meest speciale modellen is de compatible Dymo S0722410 in PP kwaliteit. Ook wel 99013 genoemd. Deze labels zijn gemaakt van transparant thermisch PP materiaal en hebben een permanente lijmkracht. Thermisch PP (Polypropyleen) materiaal houdt in dat deze labels met een thermische printer, namelijk de Dymo LabelWriter, te bedrukken zijn. Thermische labels verkleuren door middel van warmte, er is dus geen inkt nodig in de printer. De Dymo S0722410 compatible labels worden veelal gebruikt voor adresetiketten.
Compatible Dymo S0722410 labels koopt u snel en gemakkelijk bij Zolemba
Bent u toe aan nieuwe Dymo labels? Vergeet de prijzige, originele producten. Zolemba levert u dezelfde kwaliteit voor een veel betere prijs. Wij kunnen u meer dan 20 verschillende soorten compatible Dymo labels leveren.
Eén van onze meest speciale modellen is de compatible Dymo S0722410 . Ook wel 99013 genoemd. Deze labels zijn gemaakt van transparant thermisch PP materiaal en hebben een permanente lijmkracht.
Let op: Niet compatible met de Dymo LW 550 en Dymo 5XL series
Specificaties
Merk | Dymo compatible | Formaat | 89mm x 36mm |
Printerserie | Dymo LW 4XL | Materiaal | Direct thermisch (top) |
Lijmkeuze | Permanent | Productcode (gelijk aan) | S0722410 |
Perforatie | Zonder perforatie | Max. rol diameter | 70mm |