A4 stickervellen, 14 per vel, wit, permanent, 105mm x 42mm
Prijs vanaf:
€ 6,36 Per stukExcl. BTW
-
✅ Niet goed, geld terug
-
✅ Productie in Nederland
-
✅ Op rekening bestellen is mogelijk
- ✅ Vandaag besteld, de volgende werkdag geleverd.
Meer informatie
Eén van onze A4 stickervellen is het model 14 per vel. Er zitten 14 stickers op 1 vel. Deze A4 stickervellen zijn gemaakt van 70 grams wit papier. De backing is 55 grams. De A4 stickervellen hebben een permanente lijmkracht en zijn gemaakt van chloorvrij gebleekt papier. De A4 stickervellen zijn geschikt voor alle inkjetprinters en laserprinters, alsook offsetapparaten en kopieerapparaten. In één doos zitten 100 A4 etiketvellen. In dit geval zijn het dus 1400 etiketten. De A4 stickervellen 105mm x 42mm zijn multifunctionele etiketten en worden o.a. gebruikt voor adresetiketten.
Zolemba heeft alle modellen op voorraad. Bent u op zoek naar een model dat wij standaard niet aanbieden? Geen probleem. Zolemba kan ook etiketvellen voor u produceren naar uw wens, bedrukt of onbedrukt.
Eén van onze A4 stickervellen is het model 14 per vel. Er zitten 14 stickers op 1 vel. Deze A4 stickervellen zijn gemaakt van 70 grams wit papier. De backing is 55 grams. De A4 stickervellen hebben een permanente lijmkracht.
PRIJZEN ZIJN PER DOOS À 100 VELLEN
Specificaties
Merk | Blanco | Formaat | 105mm x 42mm |
Aantal op een vel | 14 | Aantal per doos | 100 vellen |
Compatible met | Laser Printer Inkjet Printer | Kleur | Wit |
Toepassing | Kantooretiketten |