Wegens de nationale feestdag, worden bestellingen de eerstvolgende werkdag in behandeling genomen.
Excl. BTW
0

Uw winkelwagen is leeg

Doorgaan met winkelen

Herma A4 Etiket 4676 compatible, 105mm x 148mm

Papier van verantwoorde herkomst
Merk
Herma
Formaat
105mm x 148mm
Aantal op een vel
4
Aantal per doos
100 vellen
Compatible met
Laser Printer
Compatible met
Inkjet Printer
Kleur
Wit
Levertijd
Geleverd binnen 1 werkdag
Levering
Alleen op werkdagen

Kies uw kleur

Prijs vanaf:

€ 6,36 Per stuk

Excl. BTW

Aantal
Korting
Per stuk
< 10
0%
€ 7,95
vanaf 10
5.03%
€ 7,55
vanaf 50
10.06%
€ 7,15
vanaf 100
20%
€ 6,36
Totaal prijs
€ 7,95
Bestellen
Direct leverbaar

Wereldwijd voorzien wij
0
bedrijven van etiketten

 

  • ✅ Niet goed, geld terug

  • ✅ Productie in Nederland

  • ✅ Op rekening bestellen is mogelijk

  • ✅ Vandaag besteld, de volgende werkdag geleverd.

Meer informatie

De A4 stickervellen bevatten 4 A6 etiketten per vel. Deze A6 etiketten zijn gemaakt van 70 grams wit papier. De backing is 55 grams. Deze herma 4676 compatible etiketten hebben een permanente lijmkracht en zijn gemaakt van chloorvrij gebleekt papier. De A6 labels zijn geschikt voor alle inkjetprinters en laserprinters, alsook offset apparaten en kopieerapparaten. In één doos zitten 100 A4 etiketvellen. Dit zijn dus 400 A6 etiketten. De A6 etiketten 105x148mm worden veelal gebruikt als verzendetiketten voor DPD, PostNL, TNT, GLS en UPS. Gezien de afmeting worden dit ook wel A6 stickers, A6 etiketten of A6 labels genoemd.

Herma 4676 etiketten koopt u snel en makkelijk bij Zolemba

Herma 4676 compatible etiketten. Eén van onze A4 stickervellen is het model 4 per vel. Er zitten 4 A6 etiketten op 1 vel. Deze A6 etiketten zijn gemaakt van 70 grams wit papier. De backing is 55 grams. De A6 etiketten hebben een permanente lijmkracht.

Specificaties

Merk

Herma

Formaat

105mm x 148mm

Aantal op een vel

4

Aantal per doos

100 vellen

Compatible met

Laser Printer

Inkjet Printer

Kleur

Wit

Toepassing

Kantooretiketten

Magazijnetiketten

Verzendetiketten

Reviews

X
Samen verbeteren we het milieu!
Om het milieu te sparen en verpakkingsmateriaal te reduceren worden onze producten alleen nog maar per verkocht. Hierdoor ontvangt u wel korting op de rollen.