Zebra Z-Select 2000D (880239-076D) compatible, Top, 102mm x 76mm, 930 etiketten, 25mm kern, wit, verwijderbaar
SKU: ZE-102X76-TR-930-25-WHI
Aantal Korting Per stuk
Laden
Prijs per stuk
Levering binnen 1 werkdagen
  •   Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  •   Niet goed, geld terug
  •   Al meer dan 90.000 tevreden klanten
  •   Op rekening bestellen is mogelijk
Zebra 880239-076D
De Zebra 880239-076D heeft een formaat van 102mm X 76mm. Het is een wit thermisch label, compatible met direct thermische labelprinters, zoals de Zebra ZD421D of Zebra ZD220. Het is belangrijk dat je een rol met de juiste kern kiest, anders zijn de labels niet compatibel met je printer. Dit model heeft een kern van 25mm.
Direct thermisch
Top materiaal
Removable lijm
Duurzaam geproduceerd
Vragen?
Vragen over dit product? Neem gerust contact met ons op!
Top product
top product
Trustpilot, 7 sep 2023
gewoon goed
Gewoon goed
Trustpilot, 30 jan 2023
prima
werkt prima
Trustpilot, 16 mei 2022
netjes geholpen
netjes geholpen en snelle verzending,super
Trustpilot, 19 apr 2020
Voeg je beoordeling toe
Bekijk meer
Specificaties
Merk
Zebra
Formaat
102mm x 76mm