Product Zebra Z-Select 2000D (880239-076D) compatible, Top, 102mm x 76mm, 930 etiketten, 25mm kern, wit, verwijderbaar Afbeelding
Vanaf
Zebra Z-Select 2000D (880239-076D) compatible
  • 102mm x 76mm
  • Direct thermisch (top)
  • Verwijderbare lijm
  • 930 etiketten
  • 25mm kern